Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

Dnia 31.03.2016r. odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Do zawodów przystapiło 68 uczestników. Nasza szkoła wystawiła 15 osobową reprezetację dziewcząt w składzie Szakiel Paulina, Małgorzata Misiura (3 LO), Kalinowska Paulina, Walus Paulina, Pawelska Paulina, Pawelska Ewelina (2 LO), Jewiarz Paulina, Duma Martyna, Kwiatek Olivia (1 LO), Wcisło Emilia, Dudek Natalia (1 TE2), Serdyńska Agnieszka, Kopyra Izabela (1 TE1), Klisz Daria, Grabowska Karina (2 TOR).
Dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony wygrywając z ogromna przewagą nad resztą szkół z powiatu świdnickiego, a nasza maturzystka Paulina Szakiel zdominowała całe zawody pokazując kolejny raz niesamowitą forme, uzyskując tym samym I miejsce w powiecie świdnickim. 

Gratulujemy uczestnikom.

Dziewczęta:
1. ZSE
2. II LO
3. III LO
4. I LO
5. ZS Nr1
6. ZSCKR Mokrzeszów


 Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

3. października 2014 odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w Żarowie. W zawodach brały udział szkoły ponadgimnazjalne z całego Powiatu Świdnickiego.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Małgorzata Szliwińska 3LO, Paulina Rogalska 3LO, Ewa Woźniak 3LO, Kinga Wajdzik 3LO, Gabriela Kuczyńska 3LO, Paulina Szakiel 2LO, Paulina Kalinowska 1LO, Paulina Walus 1LO, Patrycja Mrówka 3TE1, Marlena Surzyn 1TE1, Agnieszka Ruszkiewicz 1TE1, Agata Pawlak 2TE2 zajęła I miejsce w Powiecie Świdnickim awansując tym samym do finału wojewódzkiego.


Powiatowe indywidualne biegi przełajowe

W dniu 03.października 2013 roku w Żarowie odbyły się Powiatowe Sztefetowe Biegi przełajowe. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szliwińska Małgorzata IILO, Rogalska Paulina IILO, Wajdzik Kinga IILO, Woźniak Ewa IILO, Szakiel Paulina ILO, Kuczyńska Gabriela IILO, Regnowska Kamila IIILO, Krusiewcz Alicja IIILO, Brzeska Katarzyna IVTE2, Mrówka Partycja IITE1 zajęła I miejsce w powiecie Świdnickim.


Opiekun grupy Katarzyna Czapla oraz Wojciech Ząbek   
Powiatowy I rzut ligi lekkoatletycznej

W dniu 23. września 2013r odbył się I rzut Ligi Lekkoatletycznej, na którym  nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze zajmując I miejsce w powiecie świdnickim. W biegu na 100m udział brały Ewa Woźniak z klasy II LO zajmując 2 miejsce w powiecie , Paulina Rogalska oraz Małgorzata Szliwińska. W biegu na 400m udział brały Katarzyna Brzeska klasa IV TE2, Barbara Barcik III TE2 oraz Natalia Fedeczko II LO, w biegu na 800m naszą szkołę reprezentowały uczennice takie jak: Gabriela Kuczyńska z klasy II LO, Kinga Wajdzik II LO oraz Patrycja Mrówka z klasy II TE1. W konkurencjach technicznych taki jak skok w dal uczestniczyły Alicja Krusiewicz z klasy III LO zajmując I miejsce w powiecie, Marta Gezella III LO oraz Kamila Regnowska III LO natomiast w pchnięciu kulą I miejsce w powiecie zajęła Natalia Bernaciak z klasy III LO, Karolina Olczyk (III LO) uplasowała się na III miejscu w powiecie.
Reprezentantki naszej szkoły znakomicie pobiegły w biegu sztafetowym 4x100m w czasie 59,59 zajmując I miejsce w powiecie świdnickim (skład sztafety: Szliwińska Małgorzata, Rogalska Paulina, Woźniak Ewa, Krusiewicz Alicja).

 Powiatowe indywidualne biegi przełajowe

20. września 2011 odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe, były to pierwsze zawody sportowe w tym roku szkolnym. W zawodach tych brało udział 10 szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu. ZSE w Świdnicy wziął udział w kategorii dziewcząt zajmując w punktacji drużynowej II miejsce uzyskując tym samym 48 pkt. Do biegu przystąpiło 70 dziewcząt, naszą najlepszą zawodniczką okazała się Aleksandra Gancarz, która wywalczyła II miejsce w powiecie. Pozostałe dziewczyny również uzyskały bardzo dobre wyniki, co przeniosło się na wysokie miejsce w punktacji drużynowej.   Powiatowy I rzut ligi lekkoatletycznej

26. września 2011 odbył się Powiatowy I rzut ligi lekkoatletycznej. Udział wzięło 12 szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego w kategorii chłopców i 9 szkół w kategorii dziewcząt, w której to ZSE brał udział. Dziewczyny z naszej szkoły uplasowały się w czołówce w każdej konkurencji lekkoatletycznej, co przeniosło się na wynik końcowy, który wyniósł łącznie 974pkt, dając nam tym samym II miejsce w zawodach.  
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

30. września 2011 odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Żarowie. Udział w zawodach wzięły szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne w kategoriach dziewcząt i chłopców. ZSE zajął IV miejsce w powiecie.

Więcej zdjęć w
galerii