Powiatowe Zawody "Rytm-Taniec-Muzyka-Ruch"

W dniu 22 kwietnia 2016 roku odbyły się XVI Powiatowe Zawody "Rytm-Taniec-Muzyka-Ruch" o puchar Dyrektora III LO w Świdnicy, w których brały udział uczennice z naszej szkoły.
Dziewczyny zajęły 2 miejsce w Powiecie Świdnickim. Ich występ był imponujący. Godnie reprezentowły Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. Brawo Dziewczyny!
Opiekunem grupy jest Pani Katarzyna Czapla. Nasze reprezentantki to: Karina Grabowska, Wiktoria Krawczun. Daria Klisz oraz Gosia Hadam. Zdjęcia: Agata Klejszmit.Wojewódzkie Zawody Aerobiku Rekreacyjnego w Oleśnicy

21. kwietnia 2015 uczennice pierwszych klas naszej szkoły: Małgorzata Hadam 1TE2, Karina Grabowska 1TOR, Marlena Surzyn 1TE1, Wiktoria Krawczun 1TOR, Katarzyna Grzelak 1TOR, Kaja Jastrzębska 1TOR, Alicja Cieplik 1TE2 wzięły udział w zawodach tańca aerobiku rekreacyjnego. Jest to dla szkoły, jak i dla samych uczestniczek ogromny sukces, gdyż nasza szkoła po raz pierwszy brała udział w tej konkurencji. Dziewczyny bardzo ciężko trenowały od ok. 6 miesięcy pod opieką Pani Prof. Katarzyny Czapli. Potrafiły zorganizować ekipę, poświęciły bardzo dużo czasu, również poza lekcjami i włożyły w to mnóstwo wysiłku, a przede wszystkim zaangażowania. Zawody w Oleśnicy były dla nich wyzwaniem, które było dla nich bardzo ważne. W konkurencji wzięło udział 12 szkół ponadgimnazjalnych, z czego ich występ był siódmy po odbytym losowaniu opiekunów wszystkich drużyn. „Szczęśliwa siódemka”? Jurorzy po próbnym występie bardzo chwalili ich układ, wręcz stwierdzili, że jesteśmy gotowe, aby podjąć się bardziej zaawansowanego układu, co sprawiło, że dziewczyny uzbroiły się w jeszcze większą nadzieję na podium. Poziom był bardzo wysoki w porównaniu do ostatnich lat licealiady. Po ocenianym już występie przyszedł czas na werdykt. Nasze fit dziewczyny otrzymały 8,8 pkt na 10 pkt. Jednakże okazało się, że dziewczyny popełniły kilka błędów nierówności, które zadecydowały, iż otrzymały 7. miejsce na Dolnym Śląsku. Dziewczyny mają silną wolę i tuż po zawodach obiecały sobie, że się nie poddadzą, a w następnym roku na pewno wezmą udział i udowodnią, że zasługiwały na wyższe miejsce.


Mistrzostwa Powiatu w Tańcu "Rytm, muzyka, taniec" 2013

30 kwietnia 2013 odbyły się mistrzostwa powiatu w tańcu. Gospodarzem i organizatorem imprezy jak co roku jest III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy.
Nasz zespół ZSE DANCE zajął niestey tylko
IV miejsce, w składzie Gębala Adrianna (III TE1), Gzyl Kamila (III TE1), Machejka Katarzyna (III TE1), Uroda Aleksandra (II TOR), Kolarska Joanna (II TOR), Biela Patrycja (IITOR), do grupy nalżey również Knapik Katarzyna jednak w tym roku nie mogła wystąpić ze względu na konktzję kolana.

Opiekunem i zarazem inicjatorem grupy oczywiście była Katarzyna Czapla.


Mistrzostwa Powiatu w Tańcu "Rytm, muzyka, taniec" 2012

14 kwietnia 2012 odbyły się mistrzostwa powiatu w tańcu. Gospodarzem i organizatorem imprezy jest III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy.
Nasz zespół ZSE DANCE zajął III miejsce w składzie: Knapik Katarzyna, Kolarska Joanna, Uroda Aleksandra, Biela Patrycja (klasa I TOR), Gębala Adrianna (klasa II TE1), Pawlak Małgorzata (III TH), Nosarzewska Agnieszka (II TE2) i Brzezowska Natalia (II TE2).

Opiekunem i zarazem inicjatorem grupy oczywiście była Katarzyna Czapla.