Tuż za podium

W dniach 9 - 11. października 2013 odbyły sie Powiatowe Zawody w Piłce Halowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach udział brało 15 szkół z powiatu świdnickiego, które były podzielone na cztery grupy (trzy grupy czterozespołowe i jedna trzy zespołowa). Nasza szkolna drużyna znalazła się w czwartej grupie razem z II i III LO ze Świdnicy.
Turniej rozpoczęliśmy od meczu z II LO, który po bardzo efektownej i skutecznej grze wygraliśmy 3:0. Chcąc awansować do rozgrywek finałowych należało wygrać jeszcze mecz z III LO, co udało się naszym piłkarzom, którzy powtórzyli wynik z pierwszego meczu i zwyciężyli również 3:0. Tym samym znaleźliśmy się w finale powiatu świdnickiego, gdzie przyszło nam sie zmagać  z ZS nr 1 ze Świdnicy, ZSB - E ze Świdnicy oraz ZS z Żarowa. Mimo bardzo ambitnej postawy oraz dobrej gry brakowało nam trochę szczęścia zwłaszcza pod bramką rywali. Pierwszy mecz zakończył się porażką z ZSB - E 1:3, następnie padł bezbramkowy remis z ZS nr 1. W ostatnim spotkaniu ulegliśmy szkole z Żarowa 1:2. Pomimo, że znaleźliśmy się tuż za podium, z wyniku można być zadowolonym, a na pochwałę zasługuje bardzo ambitna postawa całego zespołu. Gratulujemy!

Skład zespołu: Szymon Dębowski, Przemysław Anioł, Tomasz Szmeiter, Wojciech Skowronek, Mateusz Sordyl, Mateusz Suchański, Kamil Mleczko, Adam Struski, Bartosz Towarnicki, Kamil Kukla, Kamil Drożdż, Mateusz Nowak, Robert Misztal.

Opiekunem drużyny był profesor Michał Tomiałowicz.